به وبسایت رسمی تعاونی تحقیقاتی مهندسی مدیتک خوش آمدید!

آمایش سرزمین
 
به علت ارتباط بسیار نزدیک دو بخش پزشکی و کشاورزی با سلامت انسان‌ها و تاریخچۀ بسیار طولانی این دو؛ تعاونی تحقیقاتی مهندسی مدیتک بر آن شده است تا با تلفیق نیاز‌ها و تجارب این دو علم، سلامتی و طول عمر بیشتری را در اختیار افراد و بطور کلی منابعی که در سلامت انسان‌ها بصورت مستقیم یا غیرمستقیم موثر هستند، قرار دهد.
 
همچنین با بکارگیری فنون نوین؛ در عین استفادۀ صحیح و عاقلانه، به حفاظت از منابع مورد استفادۀ انسان‌ها بویژه کشاورزی که پایه و اساس تمدن بشری است؛ پرداخته است.
 
هدف کلیۀ فعالیت‌های این تعاونی تحقیقاتی، در جهت بهبود شرایط زمین که در نهایت به زندگی انسان منتج می‌شود، می‌باشد.
 
 
دسترسی سریع: 
شما می‌توانید از طریق انتخاب 4 بلوک بالا، وارد بخش مورد نظر خود شوید و یا می‌توانید برای دسترسی سریعتر به اطلاعات محصولات مورد نظر خود از طریق یکی از لینک‌های زیر عمل نمایید:
 
در این بخش اطلاعات محصولاتی مانند مجموعه محصولات مغناطیس درمانی مانند برس، گن، دستبند، شورت، کفی کفش و... ؛ تشک‌های طبی ویژه، تشک باد گرم و... قرار داشته که می‌توانید با مراجعه به صفحه ویژۀ هر محصول؛ مشخصات و توضیحات کلی، تصاویر، FAQ و... را مطالعه فرمایید.
 
 جهت دریافت کاتالوگ الکترونیکی و سایر مکاتبات و سوالات، از صفحه تماس با  بخش پزشکی استفاده نمایید.
 
 
 
 
 
در این بخش اطلاعات محصولاتی مانند سامانۀ تولید علوفه به روش هیدروپونیک و  ارگانیک، تولید جوانه‌های خوراکی ارگانیک، تولید سبزی هیدروپونیک، تولید نشای  هیدروپونیک، گلخانه‌های نصب سریع و... قرار داشته که می‌توانید با مراجعه به  صفحۀ ویژۀ هر محصول؛ اطلاعات کلی، تصاویر، FAQ و... را مطالعه فرمایید.
 
 جهت دریافت کاتالوگ الکترونیکی و سایر مکاتبات و سوالات، از صفحه تماس با بخش کشاورزی استفاده نمایید.
 
 مطالبی مانند چراگاه عفونی، معرفی کامل 27 نژاد شاخص گوسفند ایرانی،  دانلود مطالب و نرم افزارهای مرتبط با کشاورزی را نیز در قسمت کشاورزی مطالعه  فرمایید.
 
 
we love the earth