محصولات بخش پزشکی

لطفا در هنگام خرید به آرم و بر چسب هولوگرام تعاونی تحقیقاتی مهندسی مدیتک توجه کنید.
زمان پاسخگوی در افراد مختلف متفاوت می‌باشد.
فرم دریافت نمایندگی: دانلود
 
» کلیۀ محصولات، دارای تاییدیۀ انجمن مهندسی پزشکی می‌باشند «
برای تماشای بهتر تصاویر به صفحه گالری عکس پزشکی مراجعه نمائید.
 
محصولات مغناطیس تراپی:
(مغناطیس‌های مورد استفاده در کلیۀ محصولات به دلیل کیفیت بالا، از عمر مفیدی بیش از 15 سال برخوردارند.) 
(از قرار دادن کلیۀ محصولات مغناطیسی در کنار وسایلی مانند مانیتور، تلویزیون، موبایل، هارد کامپیوتر، فلش مموری، کلیۀ کارت‌های اعتباری مانند کارت سوخت، کارت‌های بانکی و... به دلیل امکان آسیب یا حذف اطلاعات، خودداری نمایید.) 
(از شستشوی محصولات با ماشین لباس شویی و فشردن، جدا خودداری نمایید)
(قیمت‌ها در سراسر کشور ثابت هستند)
 
1- گن:
گن مغناطیسی مدیتک
    گن مغناطیسی مدیتک، با تحریک نقاط طب مغناطیسی، باعث افزایش تغذیه بافت‌های آسیب دیده و کاهش دردهای مزمن و التهاب در نواحی گردن، پشت و کمر شده و آرامش بیشتری را به فرد می‌دهد. مضاف بر استفاده آسان و راحت، مشکلی در هنگام فعالیت‌های روزانه نیز بوجود نمی‌آورد.
 
 
 

 2- شورت:
شورت مغناطیسی مدیتک، برطرف کننده مشکلات جنسی
    شورت مغناطیسی مدیتک، با افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی ناحیه‌ای، باعث افزایش حساسیت پذیری و شور جنسی در خانم‌ها شده و نشاط بیشتری را به شما می‌دهد. همچنین باعث کاهش مشکلات جنسی آقایان مانند کاهش یا عدم نعوظ، کم بودن کیفیت و کمیت اسپرم‌ها و... به دلیل تغذیۀ بهتر بافت‌ها و سلول‌ها می‌گردد. 
طراحی این شورت بگونه‌ای است که علاوه بر استفادۀ آسان و راحت، مشکلی در هنگام فعالیت‌های روزانه نیز بوجود نمی‌آورد (بر روی لباس زیر پوشیده می‌شود).
 

3- زانوبند:
    زانوبند مغناطیسی مدیتک، با استفاده از خاصیت افزایش گردش خون و تغذیه بافت‌ها، علاوه بر ترمیم بافت‌های متورم و آسیب دیده، باعث کاهش درد در نواحی کشکک زانو می‌شود. این محصول مناسب افرادی است که به دلیل ایستادن زیاد در طول روز یا ضربه (مانند ورزشکاران) یا کهولت سن، از زانو درد شکایت دارند.
 

 
4- کفی کفش:کفی کفش مغناطیسی مدیتک، برطرف کننده سردی و کرختی پاها
    کفی کفش مغناطیسی مدیتک، باعث کاهش کرختی و سردی پا‌ها شده و درد کف پا را برطرف می‌کند. این محصول بویژه برای افرادی که در طول روز، مدت زمان طولانی بصورت نشسته یا ایستاده (بدون تحرک در پاها) طی می‌کنند، بسیار مفید بوده و همچنین در کاهش مشکلات افراد دیابتی نیز موثر است.
 
 
 

 
5- دستبند:
دستبند مغناطیسی مدیتک، ضد استرس، ضد افسردگی و برطرف کننده دردهای موضعی
    دستبند مغناطیسی مدیتک، با افزایش گردش خون و تغذیۀ بافت‌های آسیب دیده، متورم و دردناک؛ در مدت زمان کوتاهی می‌تواند علاوه بر برطرف نمودن دردهای مچ دست و آرنج، باعث کاهش استرس، اضطراب و افسردگی در فرد مصرف کننده نیز ‌شود. این محصول مناسب افرادی است که به دلیل ضربه یا فشار، کهولت سن یا فعالیت‌های مستمر روزانه، از درد مچ یا آرنج رنج می‌برند و یا استرس بالای دارند. با بسته شدن به دست چپ، می‌تواند فشار خون را متعادل نموده، کنترل نماید.
 

6- پَد:
    پد مغناطیسی مدیتک، با استفاده از خاصیت امواج مغناطیس جهت افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی، مناسب افرادیست که از دردهای ساق و ران پا، ساق دست و بازو شکایت دارند. همچنین با بستن این پد به دور پارچ یا بطری آب، بطری روغن و... از آب یا روغن مغناطیسی هم بهرمند شوید. اینگونه محلول‌های مغناطیسی، در افزایش سرعت درمان افراد بیمار و افزایش سلامت عمومی افراد سالم نیز، بسیار مفید می‌باشند.
 

7- برس:برس مغناطیسی مدیتک، افزایش دهندۀ رشد مو
    برس مغناطیسی مدیتک، با استفادۀ توام از دو تکنیک ماساژ درمانی و مغناطیس تراپی، باعث افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی و در نتیجه افزایش تغذیه به پیاز مو و تحریک آن شده و علاوه بر ترمیم رنگدانه‌ها، از سفید شدن مو‌ها نیز جلوگیری می‌کند. این برس بر اساس تستهای انجام شده، هیچگونه عوارض جانبی مانند ریزش مو، سر درد، سرگیجه، تهوع و... ندارد. 
ویژگی‌های عمده: 
1) بدون محدودیت در سن، جنسیت و زمان مصرف.
2) بدون نیاز به برق، باتری، مواد شیمیایی مکلمل و... .
3) با عمر مفید بیش از 15 سال.
4) استفاده آسان و راحت.
با برس کردن معمولی موهای خود بصورت روزانه و مداوم (حداقل 30 دقیقه در هر 24 ساعت - سه مرحلۀ 10 دقیقه‌ای) به موارد زیر دست می‌یابید: 
1) افزایش رشد و کاهش ریزش مو (حتی در افرادی با ریزش موی ارثی). 
2) کاهش الکتریسیتۀ ساکن مو. 
3) متعادل کنندۀ چربی پوست سر. 
4) برطرف کنندۀ استرس و ایجاد آرامش بیشتر در هنگام خواب (5 دقیقه قبل از خواب برس بزنید). 
5) ترمیم کنندۀ رنگدانه‌های مو (تبدیل موهای سفید به رنگ اصلی - شروع پاسخ دهی، 2 ماه پس از مصرف).
 

8- محصولات شرکت اکسین پارتاک سلامت: